15μελές Μαθητικό Συμβούλιο 1ου Γυμνασίου Ηλιούπολης 2018-201
Πρόεδρος: ΠΑΠΠΑ ΙΩΑΝΝΑ
Αντιπρόεδρος: ΔΑΛΚΟΣ ΝΙΚΟΣ
Γραμματέας: ΝΤΟΓΚΑ ΜΑΡΙΛΙΝΑ
Μέλη:
       

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

       
       

ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΘΑΛΗΣ

       
       

ΚΑΝΤΑΡΗ ΣΟΦΙΑ

       
       

ΚΑΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

       
       

ΚΑΡΚΑΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

       
       

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

       
       

ΛΙΟΥΛΙΟΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ

       
       

ΜΠΟΓΚΝΤΑΝΙ ΜΑΡΙΟ

       
       

ΜΠΟΣΝΙΑΚΟΥ ΟΡΓΚΙΤΟ

       
       
ΠΑΠΠΑ ΑΝΘΗ
       
       
ΤΟΣΚΟΥ ΕΡΗΟΝ
       
       

ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ

       

 

 

Η Διεύθυνση

 

 

5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2018-2019

Τμήμα Α’ 1

Τμήμα Β’ 1

Τμήμα Γ’1

Πρόεδρος: ΔΕΛΗ Σ.

Πρόεδρος: ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ Θ.

Πρόεδρος: ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Γραμματέας: ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.

Γραμματέας: ΒΟΓΙΑΤΖΗ Μ.

Γραμματέας: ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ Μ.

Ταμίας: ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Ι.

Ταμίας: ΘΩΜΑΔΑΚΗ Α.

Ταμίας: ΑΚΥΛΑ Σ.

Μέλος: ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Μέλος: ΓΚΟΤΣΗ Ε.

Μέλος: ΔΙΑΒΟΛΙΚΗ Π.

Μέλος : ΒΑΣΣΑΛΟΣ Ι.

Μέλος: ΑΡΜΕΝΑΚΟΥ Μ.

Μέλος: ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗ Ε.

Τμήμα Α’ 2

Τμήμα Β’ 2

Τμήμα Γ’2

Πρόεδρος: ΚΕΛΕΣΗ Μ.

Πρόεδρος: ΚΑΡΚΑΣΗ Κ.

Πρόεδρος: ΚΥΛΗ Ι.

Γραμματέας: ΚΑΡΑΝΑΣΟΥ Ζ.

Γραμματέας: ΚΑΡΑΝΤΖΑΛΗΣ Δ.

Γραμματέας: ΚΥΛΗ Α.

Ταμίας: ΛΟΥΚΕΡΗ Σ.

Ταμίας: ΚΟΤΡΩΝΗ Α.

Ταμίας: ΖΩΗΣ Σ.

Μέλος: ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ Μ.

Μέλος: ΚΙΑΜΟΥ Ε.

Μέλος: ΚΑΛΛΙΜΩΡΟΥ Μ.

Μέλος: ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗ Χ.

Μέλος : ΚΩΣΤΑΡΙΔΗ Λ.

Μέλος: ΚΥΠΡΑΙΟΣ Ν.

Τμήμα Α’ 3

Τμήμα Β’ 3

Τμήμα Γ’3

Πρόεδρος: ΜΠΕΛΛΟΥ Ε.

Πρόεδρος: ΜΙΧΑΛΗ Α.

Πρόεδρος: ΛΕΒΕΝΤΗΣ Γ.

Γραμματέας: ΜΥΡΩΝΙΔΗ Η.

Γραμματέας: ΠΑΛΛΗ Σ.

Γραμματέας: ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.

Ταμίας: ΜΟΥΛΙΝΟΣ Γ.

Ταμίας: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Α.

Ταμίας: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ε.

Μέλος: ΧΑΛΙΑΣΑ Δ.

Μέλος: ΠΡΟΙ Α.

Μέλος: ΜΗΛΙΩΤΗΣ Χ.

Μέλος: ΜΕΙΝΤΟΛΗ Ο.

Μέλος: ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Α.

Μέλος: ΔΑΛΚΟΣ Ν.

Τμήμα Α’ 4

Τμήμα Β’4

Τμήμα Γ’4

Πρόεδρος: ΠΑΠΠΑ Κ.

Πρόεδρος: ΤΣΑΛΕΜΗΣ Α.

Πρόεδρος: ΞΕΝΑΚΗ Α.

Γραμματέας: ΝΤΟΥΛΕΛΛΑΡΙ Κ.

Γραμματέας: ΦΑΚΑΡΗ Μ.

Γραμματέας: ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Ε.

Ταμίας: ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Η.

Ταμίας: ΤΡΑΜΠΑΣ Ν.

Ταμίας: ΞΕΝΑΚΗ Ε.

Μέλος: ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ Α.

Μέλος: ΤΣΑΚΑΛΟΦΙΔΗΣ Θ

Μέλος: ΜΥΛΩΝΑΣ Α.

Μέλος: ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ.

Μέλος: ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

Μέλος: ΝΤΟΓΚΑ Μ.

Τμήμα Α΄5

 

Τμήμα Γ’5

Πρόεδρος: ΧΡΗΣΤΟΥ Χ.

 

Πρόεδρος: ΦΑΜΠΙΑΝΟ Τ.

Γραμματέας: ΣΠΑΘΑΡΑΣ Χ.

 

Γραμματέας: ΣΤΑΝΕΛΛΟΣ Δ.

Ταμίας: ΣΜΕΡΑΙΔΟΣ Λ.

 

Ταμίας: ΠΑΡΟΥΣΗΣ Χ.

Μέλος: ΤΟΡΙ Τ.

 

Μέλος: ΤΣΙΒΟΥΡΑΚΗ Δ.

Μέλος: ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

 

Μέλος: ΣΜΕΡΑΙΔΟΥ Α.

 

 

15ΜΕΛΕΣ 2017-18

 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ   :           ΝΙΚΟΛΙΝΤΑΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ    Γ3
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ:    ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ       Γ4
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:      ΜΑΚΡΥΚΏΣΤΑ    ΜΑΡΙΑΝΝΑ     Γ3

ΜΕΛΗ:
4. ΤΡΑΜΠΑΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ4
5. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ   ΟΡΦΕΑΣ Γ3
6. ΓΑΜΒΡΟΥΔΗΣ    ΓΙΩΡΓΟΣ Γ1
7. ΟΥΡΟΥΤΣΙ ΔΙΟΝΥΣΗΣ    Γ3
8. ΤΣΙΒΟΥΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Β4
9. ΒΛΑΝΤ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ ΜΙΧΝΑ Α1
10. ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  Β3
11. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ   Γ4
12. ΤΡΑΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  Α4
13. ΠΑΥΛΑΤΟΣ  ΣΠΥΡΑΓΓΕΛΟΣ  Β4
14. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ  Γ4
15. ΠΥΛΛΗ ΜΑΡΙΑ Γ4

5ΜΕΛΗ 2017-18

ΠΡΟΕΔΡΟΣ:
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:
ΤΑΜΙΑΣ:
ΜΕΛΟΣ:
ΜΕΛΟΣ:
A1
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Ι.
ΘΕΟΔΩΡΟΥ Θ.
ΓΚΟΤΣΗ Λ.
ΑΓΓΕΛΟΥ Μ.
ΒΟΓΙΑΤΖΗ Μ.

 

A2
ΚΟΤΡΩΝΗ Α.
ΜΑΚΡΥΚΩΣΤΑΣ Π.
ΚΩΣΤΑΡΙΔΗ Λ.
ΚΑΡΚΑΣΗ ΑΙΚ.
ΚΑΡΑΝΤΖΑΛΗΣ Δ.

A3
BOGDANI M.
ΜΙΧΑΛΗ Α.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Α.
ΠΑΛΛΗ Σ.

A4
ΤΣΑΛΕΜΗΣ ΑΛ.
ΤΡΑΜΠΑΣ Ν.
ΤΣΟΠΩΚΗ Μ.
ΦΑΚΑΡΗ Μ.
ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.

           

ΠΡΟΕΔΡΟΣ:
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:
ΤΑΜΙΑΣ:
ΜΕΛΟΣ:
ΜΕΛΟΣ:
Β1
ΑΚΥΛΑ Σ..
ΖΑΒΕΡΔΙΝΟΥ Θ..
ΔΙΑΒΟΛΙΚΗ Π.
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ Α.

Β2
ΖΑΜΠΕΛΗ Ι.
ΚΥΠΡΑΙΟΣ Ν.
ΚΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΦΛΑΚΗ Α.
ΚΑΛΛΙΜΟΡΟΥ Μ..

Β3
ΜΠΡΑΖΑΣ Ε.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ε.
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΔΑΛΚΟΣ Ν.
ΜΑΡΤΣΟΥΚΑΚΗ Λ .
Β4
ΜΥΛΩΝΑΣ Β.
ΠΑΠΠΑ Ι.
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Β5
ΠΥΡΓΗΣ ΕΠΑΜ.
ΤΣΙΠΗ ΕΥΔ.
ΠΑΠΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤ. .
ΣΤΑΝΕΛΛΟΣ Δ.
ΤΟΣΚΟΥ ΕΡΙΟΝ
           

ΠΡΟΕΔΡΟΣ:
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:
ΤΑΜΙΑΣ:
ΜΕΛΟΣ:
ΜΕΛΟΣ:

Γ1
ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗΣ Γ.
ΒΩΤΤΑΣ Δ.
ΒΑΝΓΚΕΛΗ Κ.
ΑΓΓΕΛΟΥ Α.
ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ Δ.

Γ2
ΖΑΧΑΡΙΑΣ Κ.
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Ε
ΚΟΡΚΟΛΗ Β.
ΚΑΡΔΑΣΗ Δ.
ΚΟΥΠΑΣ Ε.
Γ3
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ο.
ΜΕΤΣΑΝΙ Α.
ΟΥΡΟΥΤΣΙ Δ.
ΜΙΧΑΛΗ Μ.
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Μ.

Γ4
ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ Ε.
ΠΡΟΙ ΜΠ.
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
ΦΥΣΕΛΙΑ Δ.
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
.

 

 

5μελή Μαθητικά Συμβούλια 2016-2017

Τμήμα Α’ 1

Τμήμα Β’ 1

Τμήμα Γ’1

Πρόεδρος: Γιανναρόπουλος Ιωάννης

Πρόεδρος: Γαμβρούδης Γεώργιος

Πρόεδρος: Γκότσης Γεώργιος

Γραμματέας: Αναγνωστάκης Σάββας

Γραμματέας: Αγγέλου Ανδρέας

Γραμματέας: Γιανναρόπουλος Διονύσιος

Ταμίας: Αλεξόπουλος Αριστείδης

Ταμίας: Δαβράδης Δημήτριος

Ταμίας: Βεόπουλος Νικόλαος

Μέλος: Βαβαδάκης Στέφανος

Μέλος: Αζούκη Αμαλία

Μέλος: Ζαμπετάκη Ραφαέλλα

Μέλος : Διαβολίκη Παρασκευή

Μέλος: Βώττας Δημήτριος

Μέλος: Βλάχος Δημήτριος

Τμήμα Α’ 2

Τμήμα Β’ 2

Τμήμα Γ’2

Πρόεδρος: Καντάρη Σοφία

Πρόεδρος: Ζαχαριάς Κων/νος

Πρόεδρος: Καφούρος Ηλίας

Γραμματέας: Κύλη Ιωάννα

Γραμματέας: Κορδάτου Δήμητρα

Γραμματέας: Καισερλόγλου Γεωργία

Ταμίας: Κουτσουφλάκη Άννα

Ταμίας: Κορκολή Βασιλική

Ταμίας: Κρικέλα Ειρήνη

Μέλος: Καριωτάκης Ανδρέας

Μέλος: Κόλλια Δήμητρα

Μέλος: Καλλιμώρος Αναστάσιος

Μέλος: Καλλιμώρου Μυρτώ

Μέλος : Καπιτσάκη Ουρανία

Μέλος: Κόλλιας Γεώργιος

Τμήμα Α’ 3

Τμήμα Β’ 3

Τμήμα Γ’3

Πρόεδρος: Μπράζας Ελευθέριος

Πρόεδρος: Παπαδάκης Λεωνίδας

Πρόεδρος: Μακρή Μαρία

Γραμματέας: Λουκοπούλου Διον. Αντωνία

Γραμματέας: Μακρυκώστα Μαρία-Ιωάννα

Γραμματέας: Λουκόπουλος Δημήτριος

Ταμίας: Μούγια Γεωργία

Ταμίας: Ουρούτσι Ντένις

Ταμίας: Μέμη Όλγα

Μέλος: Λαμπροπούλου Αποστολία

Μέλος: Μπόνεβα Μιροσλάβα

Μέλος: Μερτζεμεκιανού Μαριάνθη

Μέλος: Λιούλιος Πλούταρχος

Μέλος: Ντενέκου Ελευθερία

Μέλος: Μπαρούτσας Ιωάννης

Τμήμα Α’ 4

Τμήμα Β’4

Τμήμα Γ’4

Πρόεδρος: Μυλωνάς Αντώνιος

Πρόεδρος: Χριστοφυλάκου Μαριτίνα

Πρόεδρος: Παπαγεωργίου Ελισάβετ

Γραμματέας: Νικολοπούλου Ευσεβία

Γραμματέας: Πύλλη Μαρία

Γραμματέας: Πέτσα Ευθυμία

Ταμίας: Παππά Ανθούλα

Ταμίας: Χατζηγιάννης Ηλίας

Ταμίας: Παζαρά Αδαμαντία

Μέλος: Ξενοπούλου Ειρήνη

Μέλος: Πρόη Μπερνάρντο

Μέλος: Στυλιανάκη Καλλιόπη

Μέλος: Παπαγεωργίου Όλγα

Μέλος: Τσίπης Αλέξανδρος

Μέλος: Σταματόπουλος Κων/νος

Τμήμα Α΄5

 

Τμήμα Γ’5

Πρόεδρος: Παυλάτος Σπυράγγελος

 

Πρόεδρος: Χριστόπουλος Γεώργιος

Γραμματέας: Χρήστου Κων/να

 

Γραμματέας: Τσιούτσια Μαριάνθη - Ευστρατία

Ταμίας: Στανέλλος Δημήτριος

 

Ταμίας: Χαλακατεβάκης Χαρίλαος

Μέλος: Παρούσης Χριστόφορος

 

Μέλος: Τζιτζής Παρασκευάς

Μέλος: Συρσιρής Βασίλειος

 

Μέλος: Τζαζαίρη Έλενα

 

15μελές Μαθητικό Συμβούλιο 1ου Γυμνασίου Ηλιούπολης 2016-2017
Πρόεδρος: Πυρουνάκης Ιωάννης
Αντιπρόεδρος: Χριστόπουλος Γεώργιος
Γραμματέας: Παπαγεωργίου Ελισάβετ
Μέλη:
       
Λίβας Ευάγγελος
       
       
Κόλλια Δήμητρα
       
       
Κόλλιας Γεώργιος
       
       
Γιανναρόπουλος Διονύσιος
       
       
Βλάχος Δημήτριος
       
       
Αβραμίδη Τζένη
       
       
Γκότσης Γεώργιος
       
       
Βεκρής Δημήτριος
       
       
Κρανιά Μαρία-Ελένη
       
       
Στυλιανάκη Κάλια
       
       
Τσοπώκη Ιφιγένια
       
       
Κρικέλα Ειρήνη
       

 

 

Η Διεύθυνση